fbpx

Technologia

alt image

Szybkość

alt image

Krótki czas inwestycji

alt image

Oszczędność

Develagro oferuje system, dzięki któremu czas inwestycji jest skrócony do minimum.

5 etapów budowy hali

etap 1

alt image
Profilowanie odcinka blachy

etap 2

alt image
Profilowanie łuku

etap 3

alt image
Łączenie kilku łuków w segment montażowy

etap 4

alt image
Osadzanie segmentów montażowych na fundamencie

etap 5

alt image
Szalowanie i zabetonowanie krawędzi

blachy

Do budowy wykorzystujemy blachy o grubości rdzenia stalowego 1 mm, powlekane warstwani ocynku bądź alucynku, a także blachy kolorowe zaprojektowane na potrzeby wymagających budynków rolniczych. Odznaczają się one wysoką odpornością na działanie agresywnych związków chemicznych występujących wewnątrz pomieszczeń hodowlanych.

KOLORY COLORFARM 15

CHALK WHITE RAL 9002
GOOSEWING GREY BS 10A5
RESEDA GREEN RAL 6011
JUNIPER GREEN BS12B29
LIGHT IVROY RAL 1015
SLATE GREY RAL 220 30 05
SLATE BLUE RAL 5008
MILLSTONE BROWN BS 08B29

BLACHA ALUCYNK

Jest to blacha o rdzeniu stalowym, pokryta w procesie powlekania ogniowego stopem aluminium-cynk. Powłoka ta zapewnia doskonałą ochrone przed korozją.

BLACHA OCYNK

Jest to blacha o rdzeniu stalowym, popowleczona obustronnie warstwą cynku, który przez wiele lat skutecznie chroni rdzeń przed korozją.

DLACZEGO DEVELAGRO?

MOBILNOŚĆ

Wybudujemy obiekt łukowy w każdych warunkach terenowych i w każdym zakątku świata, bez dostępu do jakichkolwiek mediów. Segmenty modułowe budujemy bezpośrednio na placu budowy bądź dostarczamy do samodzielnego montażu.

TRWAŁOŚĆ

Budynki składają się z łukowych profili stalowych łączonych ze sobą poprzez falcowanie krawędzi. Nasze hale nie mają żadnych łączeń, śrub, wkrętów! To jednolita, stała konstrukcja. Łukowy profil przekrycia nadaje budowli wyjątkową trwałość, a łączenie poprzez falcowanie gwarantuje 100 procentową szczelność. Hala łukowa wykonana metodą łączenia na rąbek jest odporna na wysokie obciążenia śniegiem i wiatrem.

PROSTOTA

Na plac budowy dostarczamy mobilną maszynę profilującą, blachę w kręgach oraz robota falcującego. To wystarczy żeby błyskawicznie postawić niewyobrażalnie trwałe i solidne przekrycie łukowe. Nasze zadaszenia łukowe są doskonałym miejscem dla rozwoju roślinności - zielone dachy. Prostota, ekologia i trwałość to kluczowe wartości firmy Develagro.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Łukowe przekrycia sprawdzają się w bardzo wielu branżach. Korzysta z nich rolnictwo, wojsko, branża sportowa i rekreacyjna. Hale łukowe można wykorzystywać także jako sklepy, magazyny, garaże, hangary lotnicze, a nawet domy. Domy i hale hale łukowe budujemy w technologi izolowanej - PATENT DEVELAGRO.